Trabzon Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Renault Kangoo ... -> 2013 1.5 dci 85 Hp Araç Yazılım

Renault
Kangoo 1.5 dci
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
85 hp > 115 hp
+60 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
85 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
115 hp
+ %35
260 nm
+ %30
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Renault Kangoo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 85 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Renault Kangoo araç yazılımı (Renault Kangoo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 115 hp / 260 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Renault Kangoo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Trabzon Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git